Manchester United pranë transferimit të Donny Van de Beek

loading...

Mesfushori i Ajaxit, Donny Van de Beek, do të bëhet me skuadër të re.

Manchester Unitedit i kanë shkuar mirë negociatat me Ajaxin, për mesfushorin e ri holandez.

Fabrizio Romano shkruan se marrëveshjet personale mes Unitedt dhe Van de Beekut janë arritur.

United do t’i paguajë 45 milionë euro Ajaxit për holandezin.

Van de Beek do të nënshkruaj kontratë pesë vjeçare me anglezët.loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *