Skip to toolbar

“MERIDIAN EXPRESS” me pikën më të re në Fushë Kosovë!


Meridian Express, rrjeti i marketeve të lagjes dhe njëherit një ndër korporatat lidere me përgjegjësi shoqërore korporative në Kosovë, hapi marketin më të ri në qytetin e Fushë Kosovës që do të jetë i hapur 24/7.

Kërkesat e mëdha të konsumatorëve që nga hapja e dyqanit të parë më 1 tetor 2012, kanë bërë që Meridian Express të arrij të zgjeroj rrjetin e marketeve të saja në mbarë Kosovën, duke u bërë kështu zgjedhja e parë e konsumatorit.

Meridian Express synon të jetë marketi kryesor ushqimor në treg, duke ofruar eksperiencën më të mirë të blerjes, bazuar gjithmonë në vlerat kryesore të cilat promovon: produkte të freskëta, shumëllojshmëri, kualitet të pakrahasueshem, nivelin e lartë të kujdesit dhe sigurisë për klientë dhe mbi të gjitha çmimet e lira.

Në marketin në qytetin e Fushë Kosovës kemi sjellur konceptin e ri nga Meridian Kitchen dhe Buka, të cilat sjellin ushqime me receta të shëndetshme, me shije të përkryer e me siguri maksimale si dhe bukë me përmbajtje të shëndetshme e pjekurina e sanduica nga Buka Bakery. Pijet si smoothie, juice, lemonada, sallatat verore me peme dhe jogurtë me shije perfekte janë pjesë e menysë tone gjithashtu.

Përveq që mund të uleni dhe të shijoni produktet në ambientet tona, njëherit të gjitha ushqimet ofrohen edhe me shërbimin merre me vete.

Meridian Express do të vazhdojë investimin dhe zgjerimin në lagje të ndryshme në Kosovë dhe do të krijojë vende të reja të punës dhe njëherit do të vazhdojë të sjell risi në industrinë e shitjes me pakicë.

Gjithmonë afër jush, miku i lagjes tuaj, Meridian Express!

Related posts:

Kuqi: QKF në Therandë ka filluar kēto ditë të mbingarkohet me pacient të infektuar me Covid 19
3 Gusht 2020/ Informacion i përditësuar për koronavirusinCOVID-19 – Instituti i Shëndetit Publik
IKSHPK: Hoti e ka lajmëruar opinionin posa ka marrë informatën për COVID-19
10 aktivitete që ju ekspozojnë ndaj koronavirusit, të renditura sipas rrezikshmërisë
Helmimi nga ushqimet – Sa zgjat dhe çfarë të bëjmë?
Naze dhe të vjella te fëmijët – Çfarë nevojitet të bëni?
Goditjet në kokë te fëmijët – Kur nevojitet të shqetësohemi?
424 pacientë me COVID-19 të shtrirë në SHSKUK, 46 në gjendje të rëndë
Pas 16 vitesh bashkëjetesë, kryeministrja e Finlandës i jep fund beqarisë
Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 3 Gusht 2020 – Instituti i Shëndetit Publik
Vdes një 28 vjeçar nga COVID-19 në Shkodër
Prishtinë, 65 raste të reja me COVID-19
Një Mënyrë e Re Jetese: COVID-19 s' Do Të Largohet, Njerëzit nevojitet të Përshtaten
250 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit
Kosova afër tretmanit me Plazmë Gjaku Për të Prekurit me COVID-19
Shtatë të vdekur nga COVID-19
Nga ajri tek prodhimi i kopjeve të ARN-së, çfarë ndodh me virusin Covid-19 kur hyn në trup
Qepët – Si T’i Karamelizoni Pa i Djegur
Të ankuarit dëmton trurin, si të shpëtoni nga ky zakon
Sallatë me Kinoa – E Lehtë dhe e Shëndetshme
trajtimi me Mjaltë dhe Vaj – Zgjidhja Perfekte për Flokët e Thatë e të Dëmtuar
Shumë Ujë Pak Kalori: 9 Ushqimet Më Të Mira Të Verës
Mënyra se si personat me diabet (sëmundja e sheqerit) (sëmundja e sheqerit), mund të humbasin peshë
Tërshëra, 3 Gabimet Që Të Pengojnë Të Humbisni Peshën
Probiotikët, Ku T’i Gjeni Po qe se s' Konsumoni Dot Bulmet
Shqipëria e Pesta në Evropë Për Shifrën e Lartë të Problemeve nga Zemra
Peshkimi: Produktet Shqiptare Çanë Tregjet Evropiane
Nxirret një trup i pajetë nga Liqeni i Radoniqit
Si të Largoni Sheqerin e Tepërt nga Trupi – Ushqimet e Duhura
Pejë, 17 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë
Britanikët bëjnë zbulimin e madh, testi i Covidit do të realizohet për 90 minuta
Vitaminat Që Funksionojnë Njësoj Si Antibiotikët
46 pacientë me COVID-19 të shtrirë në Spitalin e Gjakovës
Si të Përgatisni Reçelin e Kumbullave në Dy Mënyra – Shije dhe Ëmbëlsi Fantastike
FDA autorizon marketimin e IQOS, zvogëlon ekspozimin e toksikanteve
Sot protestojnë infermierët dhe mamitë
Vdes nga COVID-19 një mjek në Shqipëri
Kusari-Lila: Kryeministrit Hoti i uroj shërim të shpejtë, e i shëruar të largohet nga posti i Kryemi...
2 Gusht 2020/ Informacion i përditësuar për koronavirusin COVID-19 – Instituti i Shëndetit Publik
Kryeministri kosovar i infektuar me COVID-19, bëhet lajm ndërkombëtar
Raka paralajmëron: Me rritjen e rasteve, kapacitetet shëndetësore të Kosovës janë rrezikuar seriozis...
Latifi për vëllanë që i vdiq nga Covid-19: Ti Baca Dem, mbolle besim dhe dije
ende s' ka datë për rihapjen e çerdheve në Prishtinë
Vdes një qytetare nga Theranda, ishte e infektuar me COVID-19
Pesë të vdekur e 123 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri
166 raste të reja me Covid-19 dhe 4 viktima në Maqedoninë e Veriut
Pandemia detyron Kaliforninë të lirojë 8 mijë të burgosur
Robotët gjatë kohës së pandemisë
Kush nevojitet ta marrë i pari vaksinën e koronavirusit?
Hedhja kudo e pajisjeve të mbrojtes përsonale problem në qytetin e Nju Jorkut
Koronavirusi, një krizë shëndetësore që ndodh një herë në shekull
Këto ushqime e rrisin hormonin e lumturisë
Tragjike: Edhe 13 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë
Prishtina sërish me më së shumti raste me COVID-19
Vazhdon trendi i rritjes: 245 persona pozitiv me COVID-19
Ishte raportuar i zhdukur dje, gjendet shëndosh dhe mirë i moshuar nga Përlepnica e Gjilanit
Problemet me të cilat ballafaqohen personat që janë pre e racizmit
Thaçi u shpreh ngushëllime familjarëve që kanë humbur më të dashurit nga COVID-19
Më shumë se 17 milionë të infektuar dhe 683 mijë të vdekur në botë nga COVID-19
Jeni fëmijë i parë, i dytë apo i fundit? Këto janë tiparet e karakterit tuaj!
Veterani i UÇK-së i infektuar me COVID-19: Flaka më doli, virusi ma ka humbur fuqinë (VIDEO)
Një virus i ri në Kosovë? IKSHPK njofton për Virusin e Nilit
COVID DHE FËMIJËT, mjeku Dasho shpjegon të vertetat dhe si nevojitet të sillet Ministria e Arsimit…
Tatu artistja që ‘zbukuron’ plagët e trupit (FOTO)
Infektohen 21 persona në një dasmë, mes tyre edhe nusja me dhëndrin…
Për flokë të shëndetshme, nevojitet t’i bëni edhe këto gjëra
1 Gusht 2020/ Informacion i përditësuar për koronavirusinCOVID-19 – Instituti i Shëndetit Publik
Ata që janë mbi 1.80 cm të gjatë rrezikohen më shumë nga Covidi
Rekord i zi në SHBA/ Numri më i lartë i vdekjeve që nga fundi i majit
Mjeku kosovar në Berlin reagon ndaj IKSHPK-së: Ka të vdekur nga COVID-19 në Kosovë edhe pa sëmundje ...
Studimi: Koronavirusi mund të shkaktojë humbje të dëgjimit
​Nga e hëna nis licencimi i laboratorëve privatë për realizimin e testeve serologjike
Heshtja e çuditshme e burrave pas orgazmës tani ka një përgjigje
“Black is King”, Beyonce sjell projektin e ri me një mesazh universal
FOTO: Arsyeja e çuditshme pse shumë nga ndërtesat e larta në Hong-Kong kanë këto “vrima” që i përshk...
224 raste të reja me koronavirus, 152 pacientë të shëruar
Doni të shkoni në plazh por keni frikë nga koronavirusi? Ndiqni këto këshilla
Komunikimi i përditshëm për koronavirusin/ 1 Gusht 2020 – Instituti i Shëndetit Publik
Alcajmeri mund të zbulohet me anë të një analize të gjakut
120 raste të reja dhe 4 viktima nga Covid-19 në Shqipëri
Fakte të çuditshme që provojnë se trupi ynë është një sistem misterioz
9 persona të vdekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit
Nga e mërkura, gastronomët e Kosovës fillojnë me shpërndarjen e shujtave për punonjësit shëndetësorë
Paralajmëron Zemaj: Ata që s' zbatojnë vendimet e Qeverisë do të marrin dënimin e merituar
Vdes nga Covid-19, vëllai i kryetarit të Rahovecit
Një studim tregon se COVID-19 mund të ndikojë edhe në dëgjim
Krasniqi: Kosova mund të bëhet edhe me një tjetër spital COVID
Ndikimi i Covid-19 në gjithë trupin tonë
Ka coronavirusin, ndërkohë në test ka dalë negativ: Si është e mundshme që pacienti i sëmurë të mos ...
OBSH për pandeminë: Krizë që ndodh një herë në shekull!
Dr. Bajraktari “Maskat dhe COVID-19, studimi më i fundit”
A është depresioni gjenetik?
​BE rezervon 300 milionë doza të vaksinës antiCOVID-19
Dr. Krasniqi lutje qytetarëve: Për hir të mantelbardhëve, respektoni masat e rekomanduara!
Kryeministri Hoti: Me gjasë kushdo që ka marrë pjesë në tubimet e mbrëmshme është prekur me COVID-19
Isa Mustafa shërohet nga koronavirusi, mesazh për ata që “ia uruan vdekjen”
Në rast se je martuar me një grua kokëfortë, ka qënë fati më i madh i jetës tënde…
Pse disa njerëz që s' janë infektuar, kanë imunitet ndaj koronavirusit?
Publikohet studimi/ Metoda 100-vjeçare e përdorur nga shkencëtarët ul me 57% vdekshmërinë e të preku...
E sata është Kosova në listën e shteteve të botës për nga numri i infektimeve me COVID-19?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Prof. Hamdi Ramadani: Coronavirusi po bëhet gjithnjë e më i rrezikshëm – koha për veprim është tani!

Tue Jul 28 , 2020
Situata e pandemisë në Kosovë, është përkeqësuar ndjeshëm në ditët e fundit. Coronavirusi po bëhet gjithnjë e më i rrezikshëm, virusi tani po qëndron më gjatë në trup, duke vënë jetën tonë në rrezik, mirëpo po ka edhe gjithnjë e më shumë simptoma Pacientët, të cilët gjatë disa javëve të […]