Fri. Sep 30th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Në cilën pjesë të qelizës sintetizohet ARN-m gjatë procesit të transkriptimit:

a.Mitokondrije

b.Ribosome

                c.Bërthamë   

d.Citozol

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

You cannot copy content of this page

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x