Wed. Jun 29th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Në cilën strukturë të syrit gjenden shkopinjët dhe konet?

a)Retinë
b)Koroide
c)Korne
c)Iris

Leave a Reply

You cannot copy content of this page