Orari i barnatoreve kujdestare për 15 prill 2020 http://ofk-rks.net/barnatoret-kujdestare-15-04-2020-googl…/…

Orari i barnatoreve kujdestare për 15 prill 2020 http://ofk-rks.net/barnatoret-kujdestare-15-04-2020-googl…/…

Related posts:

Lista e barnatoreve kujdestare për datën 12 prill 2020
Adresimi i Ministrit të Shëndetësisë Arben Vitia në konferencën e sontme për media Prishtinë, 13 pri...
Të nderuar qytetarë, Sipas situatës epidemiologjike dhe rekomandimeve të Ministrisë së Shëndetësisë,...
Ambasada e ShBA në Kosovë: Është e rëndësishme të respektohen masat e Qeverisë së Kosovës “E dijmë ...
Letër falenderimi nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë për Ministrin Arben Vit...
KATËRMBËDHJETË TË SHËRUAR DHE NJËZETË E TRE RASTE POZITIVE ME COVID-19! Sot më 10 prill 2020, në Lab...
Lista e barnatoreve kujdestare për 5 prill 2020
Në Klinikën Infektive, sot më 10 prill 2020 janë të hospitalizuar 44 pacientë. Prej tyre, 40 pacient...
Njoftim për media Prishtinë, 09. 04. 2020 Klinika Infektive e QKUK-së ka njoftuar sonte se sot m...
Komunikatë për media Prishtinë, 6 prill 2020 Ministri i Shëndetësisë Arben Vitia bashkë priti në tak...
Të dashur qytetarë Nga data 15 prill (e mërkure), ora 06.00, me qëllim të mbrojtjes së jetës së juaj...
Komunikatë për media Prishtinë, 6 prill 2020 Sot me datë 06.04.2020 në Klinikën Infektive të QKUK-...
Të dashur qytetarë Nga data 15 prill (e mërkure), ora 06.00, me qëllim të mbrojtjes së jetës së juaj...
Turqia e ndihmon Kosovën në luftën kundër Koronavirusit Covid-19 “Ndihma e Turqisë, tregon solidarit...
Njoftim Të nderuar qytetarë, siç jeni njoftuar, sonte është vendosur karantinimi i Prishtinës. Të g...
Njoftim për media Prishtinë, 08.04. 2020 Sot me 08.04. 2020 në Klinikën Infektive të QKUK-së ka përf...
07.04. 2020 Në Klinikën Infektive të QKUK-së sot janë të hospitalizuar 47 pacientë me Covid 19, në p...
Ftesë për media Prishtinë, 7 prill 2020 Të nderuara media, Të mërkurën më 8 prill 2020, në Aerop...
Lista e barnatoreve kujdestare për 9 prill 2020
Lista e barnatoreve kujdestare për 4 prill 2020
Lista e barnatoreve kujdestare për 10 prill 2020
Le të mos ja japim Virusit Corona këmbët tona që më pas të na i marrë jetët tona (Adresimi i Kryemin...
RAPORTI NGA KLINIKA INFEKTIVE-QKUK Në Mjekimin Intensiv të Klinikës Infektive, mbrëmë pas mesnatës k...
Njoftim lidhur me personat në karantinën në Qendrën e Studentëve në Prishtinë Prishtinë, 10 prill ...
Ministri Vitia priti në takim krerët e Kuvendit, kryetaren Vjosa Osmani dhe nënkryetaren Arbërije Na...
Barnatoret kujdestare për 14 prill 2020 http://ofk-rks.net/barnatoret-kujdestare-14-04-2020-ne-go…/…
Mbërrin në Prishtinë dërgesa e dytë e UNICEF-it me furnizime vitale për ta mbështetur reagimin ndaj ...
Prindësia gjatë Covid-19
Vendimet për komunat e rrezikuara dhe për komunat e karantinuara Ministria e Shëndetësisë duke respe...
IKSHPK: GJASHTË TË SHËRUAR DHE TRIDHJETË E TRE RASTE POZITIVE ME COVID-19! Sot më 11 prill 2020, në...
Në Klinikën Infektive, QKUK, sot më 08. 04.2020, gjenden të hospitalizuar 49 pacientë me Covid-19, n...
Kontribo edhe ti duke respektuar me përpikmëri masat në fuqi!
Ministria e Shëndetësisë fut na karantinë edhe Prishtinën Prishtinë, 11 prill 2020 Nga 94 mostra të ...
Në Klinikën Infektive të QKUK-së, sot më 14.04.2020 janë të shtrirë për mjekim 54 pacientë të sëmurë...
GJASHTË TË SHËRUAR DHE GJASHTË RASTE ME COVID-19! Sot më 03.04.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjis...
Reagim nga Ministria e Shëndetësisë Prishtinë, 7 prill 2020 Ministria e Shëndetësisë dhe Instituti K...
Adresimi i Ministrit të Shëndetësisë Arben Vitia, drejtorit të IKSHPK-së Naser Ramadani dhe Drejtori...
Ministria e Shëndetësisë
Pako higjienike si ndihmë e solidaritet për familjet e të gjitha komuniteteve Krahas masave të Qever...
Lista e barnatoreve kujdestare më 8 prill 2020
Lista e barnatoreve kujdestare për 7 prill 2020
Lista e barnatoreve kujdestare për sot, 6 prill 2020
Ambasadori i Gjermanisë, Christian Heldt: Tregoni përgjegjësi duke respektuar masat e sigurisë Vende...
Njoftim për media Prishtinë, 08.04. 2020 Sot me 08.04.2020 në Klinikën Infektive të QKUK-së ka përfu...
Komunikatë për media Prishtinë, 13 prill 2020 Sot me datë 13.04.2020 në Mjekimin Intensiv të Klinikë...
Karantina në Qendrën e Studentëve-Prishtinë Njoftim nga MSh 4 prill 2020 Gjatë ditës së premte, IKSH...
IKSHPK: TRE TË SHËRUAR DHE DHJETË RASTE ME COVID-19! Sot më 14 prill 2020, në Laboratorin e Mikrobi...
Lista e barnatoreve kujdestare për 11 prill 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

9 grupe epidemiologësh në Shqipëri: Si veprohet me rastet e konfirmuara me COVID-19

Wed Apr 15 , 2020
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale Ogerta Manastirliu ka zhvilluar një takim me epidemiologët e Njësisë Vendore të Kujdesit Shëndetësor në Tiranë të cilët kanë treguar disa nga vështirësitë që hasin gjatë punës së tyre. Ata kanë treguar procedurën që ndjekin për të gjurmuar rastet e prekura me covid -19 […]
Gazeta Shendeti