Pejë, dy persona arrestohen për sulm ndaj dy të tjerëve

loading...


Dy burra janë arrestuar pas një sulmi ndaj një burri dhe gruaje në udhën ‘Zymer Smajlaj’ në Pejë.

Në raportin e policisë thuhet se viktimat kanë marrë trajtim mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, me vendim të prokurorit.

Incidenti ka ndodhur dje rreth orës 13:30.Related posts