Pejë, vidhen dy arka me para në xhami

loading...

Tre burra kanë kërkuar ndihmë mjekësore mbrëmë pasi ishin therrur me thikë.

Sipas policisë, i dyshuari është nën 18 vjeç.

Viktimat janë dërguar në Spitalin e Pejës dhe sipas mjekut janë jashtë rrezikut për jetë, kurse i dyshuari gjendjet në arrati.

The post Gjendet e pashpërthyer një predhë mortaje në Prizren appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *