Wed. Aug 10th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

Për çfarë është e mirë glicina?

Glicina është një aminoacid me shumë përfitime mbresëlënëse shëndetësore.

Trupi juaj ka nevojë për glicinë për të bërë komponime të rëndësishme, të tilla si glutationi, kreatina dhe kolagjeni.

Ky aminoacid gjithashtu mund të mbrojë mëlçinë tuaj nga dëmtimet e shkaktuara nga alkooli dhe të përmirësojë cilësinë e gjumit dhe shëndetin e zemrës.

You cannot copy content of this page