© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

Pijet energjike, a janë të sigurta që të pihen gjatë shtatzënisë dhe gjidhënies ?

Pijet energjike konsumohen shumë për shkak të marketingut agresiv i cili proklamon se këto e rrisin qëndrueshmërinë fizike, e rrisin përqëndrimin mendor dhe vëmendjen.

Mos pini pije energjike nëse jeni shtatzënë ose nëse e ushqeni beben me qumësht gjiri❗⚠️

Pijet energjike përmbajnë shumë përbërës dhe është vështirë të testohet veprimi i kombinuar i tyre.

Poliklinika “Dr. Memli”
📍 Ulpiana D9, Prishtinë
☎️045 725 725 ose
☎️049 66 77 22 (ky numër edhe viber)

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.