Podujevë: Burri i dehur rrah gruan e fëmijët


e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar për një rast të dhunës familjare në rajonin e Prishtinës, shkruan IndeksOnline.

Në bazë të raportit një burrë nga komuna e Podujevës nën ndikimin e alkoolit ka rrahur gruan dhe fëmijët e tij.

I dyshuari është dërguar në mbajtje.

16.12. – 20:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimat bashkëshorten e tij, vajzën dhe djalin e tij të moshës se mitur. I dyshuari pasi qe ka qene ne ndikim te alkoolit është trajtuar ne Podujeve, ndërsa viktimat s’ kanë kërkuar mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari  dërgohet në mbajtje”, thuhet në

Postime të ngjashme