Podujevë, shkel vendimin e qeverisë dhe kërcënon policët


Dje në rrugën “Nuhi Gashi” në Podujevë është shoqëruar në polici një i dyshuar pasi s’ kishte respektuar vendimin e qevrisë dhe më pas ka sulmuar zyrtarët policorë që ishin në detyrë.

Sipas raportit i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti shkon në ecuri të rregullt.

ndodhia ka ndodhur në orën 13:45.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

A mund të infektohesh më shumë se një herë nga koronavirusi?

Wed Jul 29 , 2020
Shkencëtarët s’ kanë një përgjigje të konfirmuar por besojnë se është e mundur. specialistët e shëndetësisë mendojnë se ata që e kanë kaluar COVID-19 do të kenë një lloj imuniteti ndaj sëmundjes. Por shkencëtarët s’ janë të sigurtë se sa efektiv është ky imunitet dhe për sa kohë zgjat. Ka […]