Policia gjen dhe asgjëson 155 bimë të kanabisit

loading...

155 bimë të llojit Kanabis Sativa janë gjetur në fshatin Krivenik të Hanit të Elezit.

ipas policisë, bimët ishin të përmasave të ndryshme nga 1 deri 2.5 metra në një pronë publike.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 9 të mengjesit dhe pas mostrave të marra njësitët relevante të Policisë kanë djegur bimët.loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *