Policia jep detaje për aksidentin fatal që ndodhi dje në udhën Viti-Kllokot 


person ka mbetur i vdekur nga aksidenti që ka ndodhur dje në rugën -Kllokot.

Sipas policisë, raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes dy veturave civile.

“Si pasojë, njëri nga vozitësit ka humbur jetën, ndërsa vozitësi tjetër me tre pasagjerët një mashkull dhe dy femra kosovare, ku dy prej të lënduarve ndalen në Spitalin e Gjilanit, ndërsa njëra është dërguar në për mjekësor”, njofton -ja.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

KALLXO.com ka raportuar në lidhje me këtë aksident.

në këto e sipër, të enjten kanë ndodhur edhe dy të ndara.

dje pasdite ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve.

njofton se si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër persona të cilët pas marrjes së trajtimit mjekësor  në Viti, janë liruar në shtëpi.

Ndëkaq në , dje rreth orës 17:15, ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një automjeti me ngasësin shtetas i Serbisë dhe një këmbësore kosovare.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila pas marrjes së trajtimit mjekësor në Qendrën Emergjente është liruar në shtëpi.Postime të ngjashme