Prishtinasi arrestohet pasi tentoi t’i sulmojë policët


loading...

Dje në rrugën ‘Xhavit Ahmeti’ në Prishtinë është arrestuar një person i cili ka kanosur zyrtarët policorë dhe ka tentuar t’i sulmojë ata.

Sipas raportit policor i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

ndodhia ka ndodhur rreth orës një pas mesnate.loading...