Prishtinë, rrahje mes shumë personash, arrestohen 8 të dyshuar

loading...

Mbi 700 persona dhe 320 automjete kanë kaluar gjatë natës në pikën kufitare të Kakavijës.

Radha e automjeteve është ulur dhe aktualisht është rreth 4 kilometra, por po punohet edhe nga pala greke.

Me këtë ritëm, automjetet po lëvizin drejt kufirit.

Duke filluar nga dita e sotme (16 gusht), kushdo që hyn në Greqi do të nevojitet të karantinohet për 1 javë.

Duke nisur nga e hëna (17 gusht), nga pika kufitare e Kakavijës do të kenë mundësi të kalojnë vetëm 750 persona në ditë, kurse nga ajo e Kapshticës vetëm 300 persona në ditë, në fashën orare 06:00 deri në orën 22:00./21Media

The post Trump thotë se do të rikthejë sanksionet ndaj Iranit në OKB, javën e ardhshme appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *