Skip to toolbar

Prizren, lëndohet në vendin e punës


loading...

Një person ka pësuar lëndime trupore derisa ka qenë duke punuar.

Rasti ka ndodhur në Prizren dje rreth orës 12:30.

Sipas Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore nga pakujdesia.

I njëjti ka pranuar tretman mjekësor kurse me vendim të prokurorit rasti vazhdon në ecuri të rregullt.

Rasti po trajtohet si dëmtim dhe heqje e pajisjeve mbrojtëse në vendin e punës.loading...