Sun. Nov 27th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Procesi i sintezësARN-së nga ADN quhet:

A. replikim
B. translatim
C. hibridizim
D. transkriptim

Shih edhe : Teste nga Biologjia

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

You cannot copy content of this page

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x