Wed. Jun 29th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Fyti është një pjesë mjaft e ndjeshme në organizmin tonë.

dhimbja e tij di të jetë tepër e bezdisshme dhe alarmante, andaj duhet që të merren veprimet konkrete që ky problem të pushojë.

Për ta lehtësuar dhe larguar dhimbjen e fytit preferohet që të përdoren produkte të tilla, si: hudhra, caji mente, mjalta, kripa dhe xhenxhefili.

Sigurisht, këshillat e mjekëve ekspertë janë gjithnjë të nevojshme, andaj edhe ky artikull s’ e ka për qëllim t’i zëvendësojë ato. /familjajone

[ad_2]

Leave a Reply

You cannot copy content of this page