Mon. Feb 6th, 2023
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

Pse kruhet hunda ?

Shumë njerëz kanë alergji si ndaj substancave të brendshme dhe të jashtme, të tilla si puçrrat e kafshëve shtëpiake, poleni dhe marimangat e pluhurit.

Alergjitë mund të jenë sezonale ose të zgjasin gjatë gjithë vitit. Ato mund të shkaktojnë një inflamacion irritues në hundën tuaj që mund t’ju japë një ndjesi kruajtjeje.

You cannot copy content of this page