© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

Pse ndodh tharja e lëkurës dhe e buzëve ?

 

Tharja e lëkurës dhe buzëve

Në këtë rast kemi të bëjmë me një shenjë paralajmëruese të dehidratimit por edhe të hipertiroidizmit apo diabetit.

Simptoma të tilla të dy sëmundjeve të fundit përfshijnë: shtim në peshë, lodhje, etje, urinim i shpeshtë.

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.