Publikohen formacionet zyrtare për super ndeshjen Manchester City – Real Madrid (FOTO)

loading...

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen kthyese ndërmjet Manchester Cityt dhe Real Madridit, që luhet në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

City ndeshjen e parë kishte fituar me rezultat 2-1, në Spanjë.

Anglezët do të luajnë me formacionin 4-3-3. Sterling, Gabriel Jesus dhe Foden do të luajnë në qendër të sulmit.

kurse Zinedin Zidane ka vendosur të luaj me formacionin 4-3-3, me Rordygon, Benzeman dhe Hazardin në sulm.

Ndeshja do të luhet nga ora 21:00.loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *