Si quhen ndryshe pyjet tropikale?

222 viewsPyjet Pyjet tropikale Shiu Yjet
0

-Pyjet tropikale ndryshe quhen pyje të pashkelura si dhe pyje të shiut.

No tags for this post.

Postime të ngjashme

Asked question
Add a Comment
Write your answer.