Rahovec: Gjuajnë me armë, arrestohen dy persona

loading...

Në udhën ‘Hasan Prishtina’ në Obiliq është arrestuar një burrë pasi s’ kishte respektuar urdhrin e zyrtarit policorë dhe më pas të njëjtit i kishte penguar.

Në raportin policor thuhet se gjatë arrestimit i dyshuari ka qenë agresiv dhe si pasojë një zyrtar policor dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore.

Në raport tutje thuhet se të lënduarit kanë marrë trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Incidenti ka ndodhur të hënën në orën 21:00

The post Pejanit ia kërkojnë 30 mijë euro me interes 4% appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *