Rashica i lumtur me pikën e arkëtuar në udhëtim te Bayerni: Ndeshje e fortë dhe angazhim i madh

loading...


Werderi ka arritur të arkëtojë një pikë të madhe në udhëtim te Bayerni, duke luajtur baras 1-1.

Futbollisti kosovar, Milot Rashica u paraqitë për 90 minuta, duke u zëvendësuar në çastet e fundit, për të përfituar në kohë, përcjell GazetaBlic.

Ai u vlerësua për paraqitjen në barazimin në “Allianz Arena”, ndërsa s’e mohoi dot gëzimin pas ndeshjes.

Lexo edhe: Notat e futbollistëve: Bayern – Werder, ky është vlerësimi për Milot Rashicën

Në një postim në faqen zyrtare të rrjetit social “Facebook”, Rashica ka shkruar: “Ndeshje e fortë dhe luftë e madhe”, teksa shkrimit ia ka bashkangjitur një foto nga loja.

/GazetaBlic/Related posts