Ryva, super femër me fustan të kuq (foto)

loading...


Moderatorja Dea Mishel, zbuloi në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”, se dikuar ka pas punuar shitëse në një dyqan produktesh kozmetike.

Ajo tha se e ka pasur ambicie që pas kësaj etape të bëhej një grimiere, gjë që e arriti. Më pas ajo thotë se doli në ekran dhe u rrit një karrierë, gjë që u arrit falë ambicies.

“Unë e kam filluar punën si shitëse, kam qenë shitëse në dyqan make-up pasi kam pasur dëshirë të isha gremiere. Më pas u rrita, u bëra gremiere, më pas fillova në një revistë mode, dola në televizion. Unë jam rasti i një njeriu që jam rritur në karrierë, pasi kam pasur ambicie”, u shpreh Dea Mishel.

The post Moderatorja e zbulon në “E Diell”: Kam punuar shitëse… appeared first on GazetaBlic.

Related posts