“s’ e dimë se çfarë na pret deri në mëngjes”

loading...


Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, në afërsi të Sllatinës.

Sipas fotografive të dërguara në KALLXO.com shihet se aksidenti ka shkaktuar kolona të gjata në këtë linjë.

Në fotografi shihet në aksident janë përfshirë dy vetura, dhe përveç qytetarëve s’ duket se në vend të dukurisë kanë arritur Policia e Kosovës.

 

The post Vjosa Osmani rikthehet në zyrë pas shërimit nga COVID-19 appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

Related posts