Shëndeti
Tue. Mar 28th, 2023
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Pyetje dhe Përgjigje

Sa është diametri i Aortës tek Njeriu ?

Diametri i aortës është rreth 3 centimetra.

You cannot copy content of this page