Wed. Aug 10th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Të ushqesh flokët me vaj është si ta mbash trupin të shëndetshëm dhe të ushqyer me ushqim.

Ju duhet t’i ushqeni flokët tuaj me vaj çdo herë për të siguruar që ato të qëndrojnë të shëndetshme, të trasha dhe me shkëlqim, shkruan Skinkraft.

Këtu janë disa nga përfitimet e vajosjes së flokëve:

1. Shton lëndë ushqyese dhe vitamina në lëkurën e kokës dhe gjëndrat e flokëve

2. Forcon gjëndrat e flokëve për të nxitur rritjen e flokëve dhe flokët me shkëlqim

3. zvogëlon ngrirjen e flokëve

4. Ushqen rrënjët e flokëve dhe i mban flokët të butë dhe të hidratuar

5. Vajrat thelbësorë si vaji i pemës së çajit dhe vaji i trëndafilit ndikojnë shumë pozitivisht në lëkurën e kokës.

[ad_2]

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

You cannot copy content of this page

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x