Serial për Çapjat në Netflix paraëajmëron Artan Hoxha / “Do dali edhe fotografia e Ramës, xhiruan në Elbasan”

loading...


Kompania ka kthyer sytë nga për prodhimin e serialeve në lidhje me drogën. Gazetari Artan Hoxha tregoi se një serial do të publikohet së shpejti për lëvizjet e grupeve të drogës, ku një episod i është dedikuar fisit Çapja.

Në fjalën e tij, në emisionin “Opinion”, Hoxha tha se në serial do të publikohej edhe fotoja e Ardian Çapjas me kryeministrin .

“Kompania që prodhon seriale për “Voice” ka xhiruar një serial që fillon në kartelin e Gjirit në Kolumbi dhe përfundon në . Dhe merret me Çapjat. Tregon sesi trafikohet droga e Elbasanit në Londër. Aty do të shohësh foton e Ramës me Çapjat. Karteli ka pranuar që të filmojë një operacion droge për kompaninë. Ti shohësh duke u hedhur me parashutë,”-tregoi Hoxha.

 

c.r / dita

Postime të ngjashme