Serial për Çapjat në Netflix, paralajmëron gazetari që i nxori foton me Ramën: “Xhiruan në Elbasan”

loading...


Kompania ka kthyer sytë nga për prodhimin e serialeve në lidhje me drogën?

Gazetari Artan Hoxha thotê se një serial do të publikohet së shpejti për lëvizjet e grupeve të drogës, ku një episod i është dedikuar fisit Çapja.

Në emisionin “Opinion”, Hoxha tha se në serial do të publikohej edhe fotoja e Ardian Çapjas me kryeministrin , të cilën ky gazetar e ka bërë publike disa kohë më parë.

“Kompania që prodhon seriale për “Voice” ka xhiruar një serial që fillon në kartelin e Gjirit në Kolumbi dhe përfundon në . Dhe merret me Çapjat. Tregon sesi trafikohet droga e Elbasanit në Londër. Aty do të shohësh foton e Ramës me Çapjat. Karteli ka pranuar që të filmojë një operacion droge për kompaninë. Ti shohësh duke u hedhur me parashutë,” –  tha Hoxha.

 

c.r / dita

Postime të ngjashme