© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Kryeni shërbimet endokrinologjike në Laboratorin Olive

Shenjat dhe simptomat e hipotiroidizmit mund të përfshijnë:

Lodhje
Rritja e ndjeshmërisë ndaj të ftohtit
Kapsllëk
Lëkurë të thatë
Shtim në peshë
Fytyrë e fryrë
Ngjirje zëri
Dobësi e muskujve
Dhimbje të muskujve
Dhimbje, ngurtësim ose ënjtje në nyje

 

Burimi: Dr. Almedin Ramizi – Endokrinolog

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.