Shoqërohet me luksin dhe fuqinë: Kjo është ngjyra më e popullarizuar e sezonit të pranverës!


Disenjatorët thonë se kjo pranverë është e paimagjinueshme pa një nuancë të ngjyrës së gjelbër

Do të dominojë skenën e modës dhe çdo femër me stil duhet të ketë të paktën një rrobë në këtë ngjyrë.

Pavarësisht Po qe se jeni bionde apo e zeshkane, kjo ngjyrë do t’ju përshtatet në mënyrë të përsosur, transmeton Telegrafi.

Në muajt e fundit, disenjatorët kryesorë të modës kanë treguar gjithashtu dashurinë e tyre për jeshilen e ndezur, duke i pasuruar koleksionet e tyre me ngjyrën e njohur për sezonin aktual pranverë/verë 2021.

Ne do të kemi rastin t’i shohim pothuajse të gjitha pjesët e veshjeve në këtë ngjyrë, nga pantallonat dhe këpucët deri tek aksesorët.

Shih edhe:  A janë vaksinat ndaj Covid-19 të sigurta për shtatzënat?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *