Shuhet Prof. Dr. Safet Beqiri

Ka ndërruar jetë Prof. Dr. Safet Beqiri .
Këtë e kanë bërë të ditur familja e Prof. Dr. Safet Beqirit. 
Ky është njoftimi i familjes
“Të dashur familjarë, miq e dashamirë, të pikëlluar thellë Ju njoftojmë se sot ka ndërruar jetë më i dashuri ynë, Prof. Dr. Safet Beqiri. Pushoftë i qetë shpirti i Tij në Paqen e Paskajshme! Për ditën e varrimit Ju njoftojmë ndërkohë.Të pikëlluar, Familja Beqiri!”

Related posts:

A është historia e shëndetit familjar faktor rreziku për leukemi? A trashëgohet Leukemia?
Rëndohet situata në Kosovë, ndërrojnë jetë në pak orë dy pacientë me koronavirus
Ligji për Paga, Sindikata e Shëndetësisë përfundimisht në grevë
Skandaloze:Specialistët e Spitaleve Rajonale i udhëzojnë rastet e rënda te Specializantët e QKUK-së
Mjekët italianë paralajmërojnë Evropën për ndikimin e koronavirusit
Çka është kondrociti?
Psikokirurgjia, të jesh kirurg pa bisturi!
Jep dorëheqjen shkencëtari kryesor i BE,-së: I zhgënjyer si po menaxhohet kriza e koronavirusit
Ja pse hurmat janë frutat më të shëndetshme në planet
Ja si t’i njohim “Vampirët e Energjisë”?
Ja sa operacione u kryen për 24 orë në QKUK
What Are 10 Types Of Patients From A Doctor’s Point Of View?
Bëri 7 operacione pa pushim dhe e zuri gjumi, kirurgu përshëndetet si hero
Ushqimi te të sëmurët me sëmundje iskemike të zemrës
Vendimi i qeverisë: Dyfish bonus për mjekët që pranojnë të punojnë në rrethe
'Austria Airlines' shtyn fluturimet e rregullta deri më 8 qershor
Ja deri kur shtyhet pezullimi i Ligjit për zyrtarët publikë
Virusi i mistershëm kinez edhe në SHBA – konfirmohet rasti i 3-të
Izraeli, superfuqi botërore në sektorin e mjekësisë dhe farmaceutikës
QKUK- Shskuk info updated their cover photo.
Mundësimi i kundërligjshëm i ushtrimit të profesionit, veprimtarisë ose detyrës
Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Hykmete Bajrami, priti sot ambasadorin ...
Skandaloze: Pacientet me dhimbje menstruale dhe probleme gjinekologjike po udhëzohen te Kirurgu
Gazetat vazhdojnë me urrejtje ndaj mjekëve duke plasuar edhe një lajm të rremë
Pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta të veprimtarit të shquar, Rexhë Xhakli. Xhakli tërë jetën ia ku...
Të jesh mjek, mësues, profesor, gjykatës, inxhinier në Kosovën tonë!!!
Zbulohet gjarpri i rrallë me dy koka, funksionojnë në mënyrë të pavarur – Gazeta Koha Jone
Ismaili: Rritja e pagave ndalon migrimin e mjekëve
Hithra, karrotë dhe mollë, për një mëngjes plot energji – Gazeta Koha Jone
Kush veç Mjekëve?
I infektuari nga Vushtrria një 71 vjeçar
Ligji për pagat i ka goditur dhe nënçmuar keq profesionet mjekësore
Mjekët nga Kosova dhurojnë barna e materiale për Shqipërinë
Gripi, vlerësoni këshillat mjekësore dhe mos i mësyni vetëm QSUT-së
Mënyra efektive për të rritur fertilitetin te meshkujt
Pas shpalljes së pavarësisë së Kosovës më 17 shkurt 2008, aprovimi i Kushtetutës së Republikës së Ko...
Në ora 3:00, virusi Corona i shkaktoi vdekjen S.N., burrë, nga Prishtina, ndërsa, në ora 7:10, N.R.,...
Deputeti i LDK-së i kërkon Qeverisë rritje të pagës së punëtorëve shëndetësor
Mjekët specializantë protestojnë në QSUT, reagon Manastirliu
Darmbakterien steuern, ob sich Darm zusammenzieht oder entspannt
Kosova në prag të grevave të përgjithshme, koordinohen arsimi, shëndetësia dhe policia
#CME #NMJ SINGLE ANSWER QUESTION Regarding The Nicotinic Cholinergic Receptors At The Motor End Pl...
Çka është Demenca e përzier?
Një lajm i mirë për Kosovën është renditja e favorshme e Kosovës në raportin e fundit të Indeksimit ...
Vezikular
A e dini se mënyra që i jep fund by-passit në zemër është zhvilluar nga një shkencëtar turk?
Sa është paga vjetore e Mjekut në Austri?
Dr.Istref Plakolli: Përdorimi dhe rëndësia e Acetaminofenit
Shqiptari i dehur sulmon mjekët dhe policinë
Si quhen tre eshtrat më të vegjël në trupin e njeriut?
Ndërmarrja e shqiptarit “Pije Vendore” ndihmon të pastrehët në Wels
Nëse transfuzioni është i nevojshëm për individin me grupin e gjakut B dhënësit e gjakut mund të ke...
Ja kur hyn në fuqi Ligji i Pagave
10 ushqimet që pastrojnë trupin nga helmet
Mjekët rusë japin lajmin e mirë: COVID-19 ç’aktivizohet në 30 gradë celcius
Nuk e frikësoni as Avdullah Hotin, as Kosovën!
Arsyet kryesore për shëndetin përse nevojitet të hani vezë çdo ditë – Gazeta Koha Jone
Venografi
Gjysma e popullit janë 'Albina'. Këtu është problemi Juaj. Nuk po e lëni Albinin m'u...
Gështenjat nuk janë vetëm të shijshme, por edhe të shëndetshme
Studim: Njerëzit që u infektuan me koronavirus dhe u shëndetësuan do të vdesin 10 vjet më herët
Ministria e Financave: Pagat e sektorit publik dalin me rritje
Sëmundjet e zemrës dhe grupet e gjakut
Gjevat Balaj: Në Austri erdha për 3 muaj, mbeta mbi 32 vite
Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës, me pikëllim të thellë ka pranuar lajmin për vde...
Shumica dërmuese e kushtetutave të vendeve me demokraci parlamentare nuk e kanë të shkruar me afate ...
Sulmohet me eksploziv QMKF-ja në Pejë, tronditen mjekët
Pse paraqitet dhimbja në pjesën e poshtme të abdomenit ose pelvikut?
Duda Balje: do të doja të bëhesha Kirurge
Studimi në Gjermani: Infermierët e ardhur nga jashtë nuk janë të kënaqur
Blerim Latifi: Vrasja mizore e Qerim Kelmendit lajm tronditës
Skandaloze: Në Emergjencën e QKUK-së hapen raporte për kontrollë pa udhëzimin e mjekut
Çka është Shkencëtari?
Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Hykmete Bajrami, e priti sot drejtoresh...
Disa rekomandime për mësimdhënie në shtëpi
Ndihmoni fëmijët të bëhen aktiv pas shkolle!
6 Ways to Burn More Calories Doing Bodyweight Exercises
Dr.Hatixhe Latifi-Pupovci: Çfarë deshti dje Blerim Syla?
OBSH i bën thirrje Shqipërisë dhe gjithë botës të rrisin numrin e infermierëve në dekadën në vijim
Pas votimit të mocionit të mosbesimit ndaj Qeverisë së Kosovës, sot kisha një takim me ambasadorët e...
Abak - Sinonimet e gjuhës shqipe
Gjykata Kushtetuese pezullon Ligjin për Pagat – nuk zbatohet së paku edhe katër muaj
Gjykata Kushtetuese konfirmoi atë që kemi thënë nga fillimi se vendimi për kufizimin e lëvizjes së q...
Koronavirusi arrin në Maqedoni, konfirmohet rasti i parë
Liridon Lika ka doktoruar në Shkenca politike dhe shoqërore
Qeveria shfuqizon vendimin e Haradinajt për përfitimet e zyrtarëve pas përfundimit të mandatit
Gazetari Adriatik Kelmendi i bie pishman..
Veriu sot ka nevojë për shërim, jo për 'çlirim'. I nderuari z.Kadri Veseli, Nuk dua të ar...
Skandaloze: Kërcënohet me jetë një mjek në Spitalin e Gjakovës
Pacientja falenderon pa masë Kirurgun Naser Plakollin dhe ekipën kujdestare
OMK shpreh ngushëllime për vdekjen e dr. Abaz Krasniqit
A e dini se Turqia është një nga rajonet më të pasura në botë me bimë endemike?
Ka përdhosur një grua që po flinte, kosovari dënohet me dëbim nga Zvicra
Selman Waksman, nobelisti që shpëtoi botën nga turbekulozi
Për herë të parë nga marsi, sot zero raste me COVID-19
Shkon në 361 numri i të infektuarve me Covid-19
Dr.Ilir Arifi: Mos e shpallni vetveten heronjë, po kryne punën e juve pa ba “Show”
𝗙𝗦𝗦𝗛 𝘇𝗼𝘁𝗼𝗻 𝟯𝟬,𝟬𝟬𝟬 𝗘𝘂𝗿𝗼 𝗽𝗲̈𝗿 𝘁𝗿𝗮𝗷𝘁𝗶𝗺𝗶𝗻 𝗺𝗷𝗲𝗸𝗲̈𝘀𝗼𝗿 𝘁𝗲̈ 𝗘𝗿𝗶𝗼𝗻 𝗛𝗮𝘅𝗵𝗻𝗶𝗸𝗮𝗷𝘁
Nackt und unwohl beim Arzt – nicht in den USA
153 shtetas kosovarë u riatdhesuan nga Zvicra në Prishtinë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

Dr.Liridon Selmani: Stop Duhanit në hapësira të përbashkëta!

Sat Feb 22 , 2020
Shkruan: Dr.Liridon Selmani Ne momentin e aprovimit te ligji Anti-Duhan dhe ne muajt e pare te implementimit, une si antiduhangji isha me te vertete i kenaqur me zbatimin e tij. Kosova kishte ecur krahas disa vendeve Europiane. Me kalimin e kohes filluan qe kthinat dhe teracat e lokaleve te improvizohen […]
Liridon Selmani