Si ta festoni Shën Valentinin këtë vit në kushte pandemie


kaq shumë presion për ta bërë Ditën e Shën Valentinit jashtëzakonisht të veçantë çdo vit, por në fund të ditës më e rëndësishme e ditës së dashurisë është koha e kaluar së bashku.

Pavarësisht se si vendosni të festoni, po ju sugjerojmë një listë me disa aktivitete për të bërë me bashkëshortin, të dashurin ose të dashurën tuaj për një Shën Valentin të paharrueshëm 2021, në kohë pandemie, Me kusht që zgjidhni të qëndroni në shtëpi.

1) Luani një lojë.

Kur ishte hera e fundit që keni luajtur një lojë vetëm ju të dy? Zgjidhni një të preferuar nga dollapi, ose provoni të merrni sugjerime për lojra interesante që mund të luhen mes një cifti të dashuruarish për të njohur më mirë njëri-tjetrin.

2) Gatuani darkën së bashku.

i veçantë i gatuar në shtëpi mund të jetë shumë më romantik sesa të dilni për të ngrënë në një restorant super të zënë. Edhe Me kusht që dikush nga ju s’ ka aftësi të denja gatimi, përsëri mund të bëni një darkë të paharrueshme që do ta shijoni të dy.

3) Bëni një maratonë me filma romantikë.

Merrni kokoshkat dhe vendosuni në divan për një mbrëmje të mbushur me rom-com tuaj të preferuar. Behuni gati se ka plotë të tillë me në qendër Ditën e Shën Valentinit.

4) Kujdesuni për mirëqenien e njëri-tjetrit.

Mirëqenia e partnerit tuaj duhet të jetë një përparësi për ju jo vetëm në ditën e Shën Valentinit. Por ju, mund ta përdorni këtë ditë për të bindur partnerin tuaj duhanpirës që të kalojë nga cigaret tek IQOS. IQOS është një alternativë më e mirë për ata që s’ munden apo që s’ duan të heqin dorë nga duhanpirja. Gjërat janë më të lehta këtë vit pasi ju mund ta blini pajisjen e partnerit tuaj me një çmim të veçantë në këtë ditë të veçantë.

5) Detaje të kuqe.

Zemrat dhe e kuqja janë kryefjala e Shën Valentinit. Sidomos Me kusht që janë të ndërthurura në çdo cep të shtëpisë, përfshirë edhe vendin e ngrënies dhe sidomos në dhomën e gjumit

 

j.l./ dita

Postime të ngjashme