Skandaloze: Gazetari kapet duke bërë seks në zyrë! Detajet(FOTO)


1EA1E492 EFAD 41B7 ADEA 6D805A07E3FF
Një gazetar i një radioje është kapur në momente intime, duke kryer marrëdhënie seksuale në studion e radios ku punonte.

Ai është filmuar nga kamerat e sigurisë teksa hipën të dashurën e tij mbi tavolinën e punës, e zhvesh atë dhe vijon më tej me aktin seksual.

Ngjarja ka ndodhur në KievUkrainës, në studiot e radios “Randy”. Pamjet janë shpërndarë në rrjetet sociale me gjasë nga ndonjë koleg jo dashamirës me të.

Skandal/ Gazetari kapet duke bërë seks në zyrë! Detajet
Related image
58 / 100
error: Content is protected !!