Supergol i Timo Werner, Chelsea kalon në epërsi ndaj Southamptonit


loading...

Është duke u zhvilluar sfida e javës së pestë në Premier Ligën angleze në mes të Chelsea dhe Southampoton, transmeton Insporti.

Të parët kanë kaluar në epërsi vendasit me anë të një goli të gjermanit Timo Werner, i cili u asistua nga Ben Chilwell në minutën e 15-të të takimit.

Është ky goli i parë për Werner në Premier Ligë. Shiko këtu.

The post Supergol i Timo Werner, Chelsea kalon në epërsi ndaj Southamptonit appeared first on Insajderi.

loading...