Skandaloze: Gazetari i ndan femrat për shtëpi dhe femrat për seks


Skandalet e gazetarëve nuk kanë të ndalur. Një tjetër skandal ka ndodhur ku një gazetar i ndan femrat në dy grupe: femra që janë për shtëpi dhe femra që janë për seks. Në emisionin e Rudinës në Tv Klan, është trajtuar një temë mjaft interesante “çfarë pëlqejnë gratë tek një burrë apo anasjelltas”. Të gjithë […]

Skandal seksual në Suedi. Gazetari i njohur nën akuza, gratë publikojnë mesazhet në Instagram


Një gazetar i të përditshmes suedeze Aftonbladet i cili sulmoi dikur themeluesin e WikiLeaks Jualian Assange duke e quajtur kriminel dhe përdhunues, është përfshirë vetë në akuza të tilla. Ai akuzohet për përdhunime dhe ngacmime seksuale, duke përfshirë edhe vajza të moshës minorene. Pretendimet ndaj gazetarit të njohur Fredrik Virtanen, e cili është prezantues edhe […]

Jo të gjithë njerëzit janë pozitivë, këto janë 5 llojet e njerëzve toksikë që kurrë s’ duhet t’i mbani pranë


[ad_1] Njerëzit s’ janë të gjithë pozitivë. Sipas bota.al, këto janë 5 llojet e njerëzve që s’ duhet t’i mbani pranë vetes pasi janë negativ e toksikë. 1. Ata që s’ e pranojnë fajin “Njerëzit që e kanë të shkatërruar jetën e tyre, kanë një tendencë të fortë për t’i fajësuar njerëzit e tjerë kur […]

Si të i dallojmë lajmet e rreme dhe të e mbrojmë celularin?


[ad_1] Gjithnjë e më shumë po përballemi me disinformata dhe lajme të rrema, teknologjitë moderne të informacionit dhe komunikimit kanë mundësuar shpërndarjen e shpejt të lajmeve, por të cilat vazhdimisht kanë një numër të madhë të pasojave. Organizata Botërore e Shëndetit etiketoi përhapjen në masë të tyre si një rast të infodemisë. Ne po ju […]

error: Content is protected !!