Skandaloze: Gazetari i ndan femrat për shtëpi dhe femrat për seks


Skandalet e gazetarëve nuk kanë të ndalur. Një tjetër skandal ka ndodhur ku një gazetar i ndan femrat në dy grupe: femra që janë për shtëpi dhe femra që janë për seks. Në emisionin e Rudinës në Tv Klan, është trajtuar një temë mjaft interesante “çfarë pëlqejnë gratë tek një burrë apo anasjelltas”. Të gjithë […]

Skandal seksual në Suedi. Gazetari i njohur nën akuza, gratë publikojnë mesazhet në Instagram


Një gazetar i të përditshmes suedeze Aftonbladet i cili sulmoi dikur themeluesin e WikiLeaks Jualian Assange duke e quajtur kriminel dhe përdhunues, është përfshirë vetë në akuza të tilla. Ai akuzohet për përdhunime dhe ngacmime seksuale, duke përfshirë edhe vajza të moshës minorene. Pretendimet ndaj gazetarit të njohur Fredrik Virtanen, e cili është prezantues edhe […]

Elita Rudi dhe Milaim Zeka fillojnë të qajnë në studio pasi zbulojnë një sekret të përbashkët


[ad_1] Dy nga çiftet e puntatës e radhës në “Shiko Kush LUAN” ishin Milaim Zeka dhe partnerja e tij, Edlira Qefalija edhe Gjiko së bashku me partneren e tij Elita Rudin. Siç e dimë tashmë, Gjiko u shpreh para disa javësh publikisht se s’ do dëshironte që Elita ta ftonte më Milaimin në emisionin e […]

Opps: Xhemajl Rexha ‘rikthehet’ në Interaktiv


[ad_1] Gazetari Xhemajl Rexha, i njohur prej vitesh si drejtues i emisionit Interaktiv në KTV, nga para disa muajsh ka kaluar në një televizion tjetër, në Kanal 10, ku tani e drejton emisionin Prime Time. Por, emisionin e sontëm, e hapi sikur në kohërat e vjetra. Rexha sonte gjatë hapjes së emisionit Prime Time në […]

error: Content is protected !!