“Familja jonë” me shumë gjëra interesante të shtunën


[ad_1] Plot befasi dhe gjëra interesante do të ketë këtë javë në “Familja jonë”. Të ftuar në pjesën e parë të emisionit janë gjinekologu Memli Morina dhe pulmologu Flamur Marku, me të cilët do të diskutohet për gratë shtatzëna me COVID-19. Sigurisht, edhe këtë javë do të jetë i pranishëm gazetari Shëndrit Lumi, me çka […]

Gjendja e Mjekut në midis të karrierës


Shkruan: Dr.Memli Morina Gjendja e mjekut në midis të karrierës Kur është midisi i karrierës për një mjek? Shumica e mjekëve nëse janë me fat, do të jenë specialistë të punësuar në moshën 35 vjeç. I bie që deri në pension të ketë edhe 30 vjet nëse Perëndia i jep jetë e shëndet.mesi i karrierës […]

Specialistja më e re e Endokrinologjisë


Kështu shkruan Gjinekologu Dr.Memli Morina në profilin e tij në Facebook transmeton Gazeta Shëndeti.Ai shpreh urimin e tij për Dr.Rreze Serhati Morina. Poashtu thotë se është i fascinuar me qasjen evropiane të Profesoreshës Venera Berisha-Muharremi, Ass. Dr. Merita Emini-Sadiku dhe Profesorit Sylejman Rexhepi. Postimi i plotë i Dr.Memli Morina Endokrinologjia në Kosovë e ka edhe […]