Përleshje në Prishtinë, një person plagoset me mjet të mprehtë


[ad_1] Si pasojë e përleshjes në Prishtinë, një person është plagosur. Sot rreth orës 16:00, në udhën “Eqrem Çabej” në Prishtinë, ka ndodhur një përleshje fizike në mes të disa personave. Policia njofton se bazuar në të dhënat fillestare, në këtë rast nga një mjet i mprehtë është plagosur një person. Personi i plagosur është […]

E konfirmon Policia: Nga gjuajtja me armë në Prishtinë, plagosen dy persona


[ad_1] Dy persona kanë mbetur të plagosur nga një përleshje e armatosur që ka ndodhur sonte pas orës 22:00 në “udhën B” në kryeqytet. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Bajram Krasniqi, i cili ka thënë se në këtë rast ka ndërhyrë policia e cila është detyruar të përdorë armët.Si […]

Vdes një i mitur në Prizren, pas therjes me thikë


[ad_1] Një person i mitur ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra nga therja me thikë. Rasti ka ndodhur sot rreth orës 10:10 në udhën “Ylber Fanaj” në Prizren, ka njoftuar policia. “Me datën 18 janar 2021 rreth orës 10:10, ne udhën “Ylber Fanaj” në Prizren, pas një përleshje ndërmjet pese personave te […]

Sulmohet personeli mjekësor në Prizren, arrestohet një person


[ad_1] Një përleshje fizike ka ndodhur të shtunën rreth orës 22:10 në Emergjencën e Spitalit të Prizrenit, ku tre persona kanë sulmuar stafin mjekësor, me ç’rast lëndime kanë pësuar personat nga stafi mjekësor dhe sulmuesit. Policia e Kosovës në raportin për 24 orët e fundit njofton se në emergjencë ka ndodhë një përleshje në mes […]

Theret një 26 vjeçar në Prishtinë


[ad_1] Një 26 vjeçar është therur me një mjet të mprehtë pas një përleshje që ka ndodhur brenda një marketi, në udhën “Dëshmorët e Kombit”, në Prishtinë. I lënduari është dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, derisa Policia ka arritur të arrestojë një të dyshuar 39 vjeçar. Rastin për Klan Kosova […]

Përleshje në Prishtinë, arrestohet një person


[ad_1] Një përleshje fizike ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, ku një person ka marrë lëndime trupore nga një person tjetër. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Policia e Kosovës, përmes një njoftimi. Policia ka theksuar se gjatë rrahjes janë përdorur mjete të forta, ashtu që njëri nga ta ka pësuar lëndime […]

Përleshje me mjete të mprehta në Podujevë


[ad_1] Një rrahje mes dy personave, njëri prej tyre i mitur, ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Podujevë. Policia ka bërë të ditur se rreth orës 17:00, ka marrë informacionin se në udhën “ Xhemajl Mustafa” në Podujevë,  ka pasur një përleshje në mes të dy personave. “Menjëherë pas marrjes së këtij informacioni policia […]

Rrahje në mes të udhës në Prishtinë, intervenon policia


[ad_1] Pak minuta më parë, është raportuar për një përleshje fizike mes disa personave në Prishtinë, shkruan Insajderi.Dëshimtarët okular tregojnë se disa persona në rrugë kanë pasur një konflikt verbal, që pastaj ka eskaluar në përleshje fizike. I shpejtë ka qenë reagimi i Policisë së Kosovës, të cilët kanë reaguar duke i qetësuar gjakrat. ngjarja […]

Policia arreston gjashtë persona për përfshirje në përleshje


[ad_1] Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në ora 19:50, policia  ka marrë informacionin se në fshatin Bardhosh të Komunës së Prishtinës, ka pasur një përleshje në mes të disa personave. Menjëherë pas marrjes së këtij informacioni në vendin e dukurisë kanë dalë të gjitha njësitet  e nevojshme policore, me ç’ rast […]

Përleshje në stacionin e autobusit në Gjermani, vritet një 28 vjeçar


[ad_1] Një skenë e krimit ka ndodhur pranë një stacioni të autobusit në Augsburg të Gjermanisë. Një 28 vjeçar u vra pas një grindjeje që pati me një çift. Fillimisht viktima ishte plagosur por, s’ arriti tu mbijetojë plagëve. Siç njoftoi policia të shtunën, burri vdiq në vendin e dukurisë. Çifti thuhet se iku në […]

Incident në një fshat të Malishevës, pati edhe të shtëna me kallashnikov


[ad_1] Tre persona janë dërguar në ndalim për 48 orë në lidhje me një incident i cili ka ndodhur në fshatin Carrallukë të Malishevës. Në këtë incident ka pasur edhe të shtëna me armë ndërsa një person ka marrë edhe lëndime trupore. Lajmin e ka konfimruar për KALLXO.com, Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, […]

VV pas përleshjes së aktivistëve në Podujevë: Agim Veliu po tenton ta ndalojë fitoren e Shpejtim Bulliqit


[ad_1] Lëvizja Vetëvendosje, dega në Podujevë ka reaguar pas përleshjes që ka ndodhur sot mes aktivistëve të partisë së tyre dhe aktivistëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës. LVV pohon se “aktivistët e tyre janë provokuar nga banditët e Agim Veliut”. “Sot, rreth orës 14:00, para zyreve të Lëvizjes Vetëvendosje në Besianë, aktivistët tanë u provokuan […]

Katër të plagosur nga përleshja në Deçan, Prokuroria jep detaje


[ad_1] Katër persona mbetën të plagosur nga një përleshje që gjë mes pesë personave gjatë së enjtes në Deçan. E gjithë ngjarja gjë në afërsi të Kuvendit Komunal të Deçanit. Dy persona janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe aktualusht janë duke u trajtuar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). ndërsa, dy persona janë […]

Kjo është gjendja shëndetësore e dy të plagosurve në Deçan


[ad_1] Një përleshje fizike ka ndodhur mes pesë personave në komunën e Deçanit, katër prej tyre janë plagosur, ndërkohë që janë përdorur thikat. Të lënduarit, pasditen e së enjtes janë dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Pejës, por dy nga ta janë dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), për shkak […]

Përleshje me thika në Deçan, dy të arrestuar


[ad_1] Dy persona të dyshuar në lidhje me përleshjen ku u përdorur edhe thikat në Deçan, janë shoqëruar në stacionin policor për intervistim. Lajmin e ka konfirmuar për KALLXO.com, Zëdhënësi i Policisë në Pejë, Fadil Gashi. “Tani sapo u njoftova se dy persona të cilët janë identifikuar si të dyshuar janë shoqëruar në stacion policor […]

U rrahën ndërmjet vete: Dy imamët e Drenasit kanë versione krejt të ndryshme


[ad_1] Një përleshje fizike ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Drenas në mes të dy imamëve të Bashkësisë Islame të Kosovës – hoxhës Osman Musliut dhe sekretarit të BIK-ut në këtë komunë Esat Bajraktari. Bajraktari, në një bisedë telefonike në Edicionin Special në Klan Kosova, ka thënë se është sulmuar në vendin e tij […]

Pas përleshjes me Sekretarin e BIK-ut, arrestohet hoxhë Osman Musliu


[ad_1] Hoxha Osman Musliu dhe Sekretari i Bashkësisë Islame në Drenas janë përleshur fizikisht gjatë ditës së djeshme. Të njëjtit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë liruar. Këtë e ka konfirmuar për klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës Agron Borovci i cili tha se përleshja ka ardhur pas fjalosjes mes personave në fjalë. […]

Përleshje mes hoxhallarësh, arrestohet mulla Osmani


[ad_1] Hoxha nga Drenasi, Osman Musliu, ishte arrestuar gjatë ditës së djeshme nga Policia e Kosovës për shkak të një konflikti fizik me një hoxhë tjetër në Bashkësinë Islame të Kosovës, dega në Drenas. Lajmin e ka konfirmuar për KALLXO.com, avokati i tij, Gazmend Halilaj. “Ka qenë i arrestuar por tash është liruar. Ka qëndruar […]

Teknologjia, taktikat dhe këshillat turke rezultuan me fitore të Azerbajxhanit në Nagorno Karabak


[ad_1] Azerbajxhanit i janë dashur vetëm 43 ditë për të fituar sërish territorin e vet pranë rajonit të Nagorno Karabakut – shtatë rajonet malore dhe kodrinat që janë okupuar nga separatistët armenë prej kohës së dështimeve të Bakus në fushëbetejë në fillim të viteve 1990. Analistët thonë se tre faktorë sqarojnë pse Azerbajxhani ka qenë […]

Brukseli paralajmëron Francën për “lirinë e mediave”


[ad_1] Gazetarët francezë dhe organizatat për lirinë e mediave janë duke e kundërshtuar një projektligj të sigurisë në Francë, në bazë të të cilit do të kufizohej e drejta për të filmuar ose fotografuar pjesëtarët e policisë që janë në detyrë. Komisioni Evropian në një përgjigje për agjencinë AFP ka thënë se mediat duhet të […]

Gashi reagon për diskutimet e ‘personalizuara’ në Kuvend


[ad_1] Shefi i Grupit Parlamentar të të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka reaguar ndaj polemikave që kishte sot me deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, gjatë interpelancës së kryeministrit Avdullah Hoti, sipas kërkesës së deputetes Saranda Bogujevci, mbështetur edhe nga 6 deputetë të GP të LVV-së, për çështjen “tretmani i dëmshëm i temës së të […]

Kusari Lila e mohon se kishte përleshje fizike sot në seancë


[ad_1] Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Mimoza Kusari Lila, ka sqaruar sot situatën në Kuvendin e Kosovës, ku deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe ata të Lidhjes Demokratike të Kosovës kishin zënka lidhur me fjalimet në seancën plenare. Kusari Lila tha për Kallxo.com, se situata filloi të acarohet kur Arben Gashi kryetar i Grupit Parlamentar të LDK-së […]

Këndim live në studio, përleshje me protestues: Besnik Tahiri kopjon shefin e tij


[ad_1] Zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Tahiri, duket se po kopjon shefin e tij, liderin e AAK-së, Ramush Haradinaj. Ngjashëm sikur Haradinaj, edhe Tahiri përveç që është përleshur sot me protestuesit ashtu siç bënte shefi i tij sa ishte në krye të ekzekutivit, ia ka thënë edhe këngës në një emision televiziv. Tahiri, gjatë ditës së […]

Detaje të reja nga vdekja tragjike e 15-vjeçarit në Zvicër: Pati një përleshje mes dy grupeve, ndërhyri edhe policia


[ad_1] Aksidenti i rëndë që dukuri në mbrëmjen e të shtunës në Sugiez (Friburg), në të cilin humbi jetën një adoleshent me prejardhje nga Kosova, duke se ka ardhur si pasojë e një grindjeje mes dy grupeve të të rinjve, shkruajnë shumë media zvicerane. Familja e të të ndjerit thanë se tani për tani s’ […]

detaj të reja rreth aksidentit ku humbi jetën 15 vjeçari shqiptar


[ad_1] Sipas zëdhënësit të policisë, policia e kantonit Fribourg s’ ka prova se para aksidentit ka pasur përleshje në Sugiez E Hënë, 16 Nëntor 2020 – 12:20 albinfo.ch Aksidenti i rëndë që dukuri në mbrëmjen e të shtunës në Sugiez (Friburg), në të cilin humbi jetën një adoleshent me prejardhje nga Kosova, duke se ka ardhur […]

“Kjo është shtëpia ime, s’ mund t’ia lë atë turqve”- Fshatarët armenë lënë pas shtëpitë e djegura


[ad_1] Fshatarët përreth Nagorni Karabakut dogjën shtëpitë e tyre të shtunën para se të largoheshin drejt Armenisë, para skadencës së fundjavës që do të shohë territorin e shumëdiskutuar t’i dorëzohet Azerbajxhanit si pjesë e një marrëveshjeje paqeje. Banorët në lagjen Kalbajar në Azerbajxhan, zonë që kontrollohet nga separatistët armenë, nisën një eksod […]

Protestuesit e VV-së përleshen me zyrtarët e komunës në Podujevë, ndërhyn Policia


[ad_1] Një përleshje fizike raportohet se ka ndodhur sot gjatë një proteste ndërmjet disa protestuesve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe zyrtarëve të Komunës së Podujevës. Deri te ngjarja erdhi pasi protestuesit e VV-së kishin vendosur pankarta në rrethojat përpara komunës. Rastin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë, Agron Borovci. Borovci ka thënë situata është vënë nën […]

I paraburgosuri në lidhje me terrorin në Vjenë: Doja ta ndaloja atentatorin


[ad_1] 21-vjeçari, i cili gjendet në paraburgim, pohoi se ai donte të kontaktonte me Kujtim Fejzullain për ta larguar atë nga plani i tij terrorist. E Enjte, 12 Nëntor 2020 – 10:30 albinfo.at Keystone Në lidhje me sulmin terrorist në Vjenë, një i njohur i atentatorit, i cili u arrestua nën dyshimin e bashkëpunimit, ka […]

Biden më pranë fitores, Trump me akuza për procesin zgjedhor


[ad_1] Numërimi i votave nëpër shtetet kyçe është duke vazhduar në Shtetet e Bashkuara. Kandidati për president i Partisë Demokratike, Joe Biden, është më pranë fitores, ndërsa ai republikan, njëherësh president i SHBA-së, Donald Trump, ka bërë akuza që sulmonin procesin demokratik të vendit. Në tri nga katër shtete kyçe, ku fituesi s’ është parashikuar […]

Sulmi ndaj policëve në Fushë Kosovë, Prokuroria kërkon paraburgimin e të dyshuarëve


[ad_1] Departamenti i krimve të rënda i Prokurorisë themelore në Prishtinë ka kërkuar nga gjykata themelore në Prishtinë paraburgim ndaj pesë të dyshuarëve G.K., A.K., F.K., B.K., dhe Sh.K., me dyshimin se në bashkëkryerje kanë kryer veprën penale “Vrasje e rëndë në tentativë”, nga neni 173 paragrafi 1 pika 1.9 lidhur me nenin 28 dhe […]

Trump fiton edhe dy shtete


[ad_1] Mijëra protestues të Black Live Matters kanë zbritur para Shtëpisë së Bardhë në një demonstratë që kishin planifikuar me muaj, madje kanë kërcënuar se do të qëndrojnë me muaj Vetëm po të Trump ri zgjidhet president. Mijëra BLM protestues kanë zbritur para se të mbylleshin vendvotimet në Shtetet e Bashkuara. Raportohet se kishte përleshje […]

Mblidhen protestues para Shtëpisë së Bardhë, kërcënojnë me trazira Në qoftë se fiton përsëri Trump


[ad_1] Mijëra protestues të Black Live Matters kanë zbritur para Shtëpisë së Bardhë në një demonstratë që kishin planifikuar me muaj, madje kanë kërcënuar se do të qëndrojnë me muaj Në qoftë se Trump ri zgjidhet president. Mijëra BLM protestues kanë zbritur para se të mbylleshin vendvotimet në Shtetet e Bashkuara. Raportohet se kishte përleshje […]

Rrahja brutale e policit, kur ka të drejtë pjesëtari i policisë të gjuajë me armë


[ad_1] Një përleshje fizike ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë Kosovë, ndërmjet Policisë dhe disa qytetarëve. Derisa Policia ka ndalur qytetarët, këta të fundit kanë sulmuar zyrtarët policorë. Si pasojë e përleshjes fizike, policia ka shtënë me armë zjarri në drejtim të qytetarëve të përfshirë në këtë rast, ku njëri ka mbetur i plagosur. […]

Gjoba ndaj një qebaptoreje – “mollë sherri” për përleshjen fizike në Fushë Kosovë mes qytetarëve policëve


[ad_1] Rasti i përleshjes fizike në Fushë Kosovë ka ndodhur për shkak të një gjobe që zyrtarë të Policisë së Kosovës i kanë shqiptuar pronarit të një qebatoreje në këtë komunë.  Kështu ka konfirmuar prokurori përgjegjës i rastit, Armend Hamiti, shkruan Insajderi. .Ai ka thënë se Policia në kuadër të autorizimeve të veta ka shkrepur […]

Përleshje fizike mes policëve dhe qytetarëve në Fushë Kosovë


[ad_1] Një përleshje fizike ka ndodhur sot mes disa zyrtarëve policorë dhe disa qytetarëve në Fushë Kosovë. Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti konfirmoi për Telegrafin se nga kjo përleshje kanë pësuar lëndime pesë persona, dy prej tyre zyrtarë policorë. “Sot rreth orës 14:00, policia ka marrë informacionin për një […]

Rrahje masive mes nxënësve në Podujevë


[ad_1] Policia e Kosovës ka njoftuar se një rrahje masive mes disa nxënësve të mitur të një shkolle në Podujevë ka ndodhur mëngjesin e së premtes. Policia ka bërë të ditur se në përleshje fizike janë përfshirë tetë nxënës të mitur. Si pasojë e përleshjes, dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar […]

Përleshje me armë pas mesnatës në Prishtinë, pesë të arrestuar e një i lënduar


[ad_1] Janë arrestuar pesë të dyshuar pasi që të njëjtit janë përleshur fizikisht në mes vete, ku njëri nga ta ka përdorur një armë zjarri. Incidenti ka ndodhur dje në udhën “Ramiz Cernica” në Prishtinë në orën 00:15. Si pasojë e përdorimit të armës një burrë ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar […]

Rrahje masive në Podujevë, dy të lënduar rëndë dhe një i arrestuar


[ad_1] Një tjetër rast i rrahjes ka ndodhur në udhën “Xhemail Mustafa” në Podujevë. Në këtë përleshje janë përfshirë tetë persona, derisa dy prej tyre kanë pësuar lëndime të rënda trupore. Lajmin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës. “Rr. “Xhemajl Mustafa”, Podujevë 29.10.2020-10:22. Raportohet për një përleshje fizike në mes të tetë personave meshkuj […]

Ridvan Berisha: s’ ka pasur përleshje pas emisionit


[ad_1] Drejtuesi i emisionit “Debat” në RTK, Ridvan Berisha ka folur pas raportimit të mediave se ka pasur përplasje ndërmjet shoferit të Melihate Tërmkollit dhe Tomë Gashit. Ai tha për Gazeta Blic se kjo s’ është e vërtetë. ”Është një lajm i pasaktë. Asgjë s’ ka ndodhur pas emisionit”, tha ai. Ndryshe, portali Indeksonline, duke […]

Përleshje mes të miturve, arrestohen dy persona në Klinë


[ad_1] Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona, njëri nga ta i mitur pasi me datë 25 tetor, të njëjtit kishin sulmuar  një person tjetër të mitur. Tutje, forcat e rendit  bëjnë të ditur se viktimës iu kishin shkaktuar lëndime trupore. Me urdhër të prokurorit të arrestuarit janë dërguar në mbajtje.   […]

Katër të arrestuar pas një përleshje në Deçan


[ad_1] Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar katër persona në Deçan. Të arrestuarit dyshohet se pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar njëri tjetrin me mjet të mprehtë, thikë duke shkaktuar lëndime të lehta trupore. Me urdhër të prokurorit, tre nga katër të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa njëri është liruar në procedurë të […]

Rrahje masive në Viti – shtatë persona bëhen për spital, njëri për QKUK


[ad_1] Një rrahje masive ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në fshatin Sllatinë e Epërme në Viti. Sipas policisë në këtë përleshje janë përfshirë shtatë persona ku të gjithë kanë përsuar lëndime trupore ndërsa njëri prej tyre është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), përcjell Gazeta Insajderi. “Fshati Sllatinë e Epërme, Viti 22.10.2020 […]

U dënua me rreth 5 vjet burg, 20 vjeçari nga Kosova ia sheh sherrin Gjermanisë


[ad_1] Autori i një sulmi me thikë të kryer në qendër të Frankfurtit, një 20-vjeçar me prejardhje kosovare është dënuar nga Gjykata e Landit e Frankfurtit me katër vjet e tetë muaj burg. Gjykatësit në procesin e zhvilluar të hënën kanë konstatuar se ai kishte bërë tentim vrasjeje. ndërsa vëllai i tij 18-vjeçar u dënua […]

Kosovari dënohet me 56 muaj burg, për tentimvrasje me thikë


[ad_1] Gjykatësit në procesin e zhvilluar të hënën kanë konstatuar se 20 vjeçari kishte bërë tentim vrasjeje E Martë, 20 Tetor 2020 – 14:16 albinfo.ch Autori i një sulmi me thikë të kryer në qendër të Frankfurtit, një 20-vjeçar me prejardhje kosovare është dënuar nga Gjykata e Landit e Frankfurtit me katër vjet e tetë […]

Tri gra rrahin një burrë


[ad_1] Një rast i dhunës në familje ka ndodhur në Kamenicës mëngjesin e së premtes, ku një burrë ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar ndihmë mjekësore. Viktima dyshohet se ka pësuar lëndime pas një përleshje fizike mes tij dhe 3 grave të tjera. Sipas Policisë së Kosovës deri te përleshja ka ardhur për shkak […]

Presidenti i Azerbaixhanit dhe Kryeministri i Armenisë flasin për luftën në Nagorno-Karabak


[ad_1] Nagorno-Karabakh, një regjion i gjatë diskutueshëm ndërmjet dy ish republikave të Bashkimit Sovjetik, Armenisë dhe Azarbejxhanit, është bërë subjekt i një lufte përgjatë dy javëve të kaluara dhe po përshkallëzohet e po eskalon çdo ditë e më shumë.  Asnjëra nga palët e përfshira në këtë përleshje luftarake s’ merr përgjegjësinë mbi vete për luftimet […]

Trump dëshiron tërheqjen e trupave nga Afganistani deri në Krishtlindje


[ad_1] Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se ai dëshiron tërheqjen e trupave amerikane nga Afganistani deri në Krishtlindje. Ky afat kohor është më i afërt sesa ai që ka propozuar më parë. Mesazhi i Trumpit vjen katër javë para zgjedhjeve presidenciale të SHBA-së, ndërsa ai synon të mbajë premtimin e tij parazgjedhor […]

Pesë persona përfshihen në mosmarrëveshje, pati edhe të shtëna me armë


[ad_1] Dy persona gjenden në arrati dhe po kërkohen nga policia pasi ishin përfshirë në një përleshje ku pati edhe të shtëna me armë zjarri. Policia ka njoftuar se ndodhia ka ndodhur në rrugën “Dardania” në Fushë Kosovë mbrëmë rreth orës 21:25. Sipas raportit ditor të policisë, si pasojë e një mosmarrëveshjeje të mëhershme në […]

I vrari në shkëmbim zjarri me Policinë në Prizren, ‘Qorri’ kishte 25 aktakuza në Gjykatë


[ad_1] Mbrëmjen e 22 shtatorit, në një shkëmbim zjarri me Policinë e Kosovës kishte mbetur i vrarë Besnik Shala i njohur me nofkën “Qorri”. 32 vjeçari nga Prizreni, ishte duke u kërkuar me fletë arrest nga Prokuroria si i dyshuar për veprën penale vrasje në tentativë e ndodhur me datë 16 shtator. Viktima Besnik Shala […]

Veprat penale për të cilat dyshohej i vrari në Prizren


[ad_1] Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja për personin që u vra sonte në Prizren. Për B.Sh., i njohur me nofkën “Qorri”, Policia ka thënë se ishte i moshës 32-vjeçare. Sipas Policisë, “Qorri” ishte duke u kërkuar me fletarrest nga Prokuroria si i dyshuar për veprën penale tentim vrasje, dukuri që ka ndodhur […]

error: Content is protected !!