Thu. Aug 18th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Trendin e materialeve të leshta ose bluzave me thurje si “ato të gjysheve”, e kemi parë të lulëzojë që këtë dimër

Sidoqoftë, këto modele s’do mbeten vetëm në dimër.

Crop-tops (bluzat e shkurtra) apo pantallonat e shkurtra do i shohim në forma më të buta dhe të rehatshme, në të gjitha stinët.

Blogeret po i veshin me pallto dimërore dhe çizme të gjata:

785 0 602a369b62667

Ose po i përdorin për një pamje “Instagram-friendly”, edhe në shtëpi:

785 0 602a369a8c75e

Të këndshme, të buta dhe të rehatshme, është e sigurt se do i shohim shpesh këtë pranverë dhe pse jo, edhe në sezonet e ardhshme:

785 0 602a369a1d553
785 0 602a369b16f7a
785 0 602a369a69423
5da94f5f92954b8258a87830adc9672b

[ad_2]

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

You cannot copy content of this page

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x