Thaçi sot pritet të intervistohet në Hagë


loading...

Napoli dhe Milan ka përfunduar pa fitues me rezultat 2-2, ndeshje e vlefshme për xhiron e 32-të në Serie A.

Ndeshjen më mirë e nisën “Kuq e Zinjtë”, duke kaluar në epërsi me Theo Hernandezin në minutën e 20’.

Vendasit e gjetën golin e barazimit me Giovanni Di Lorenzon në minutën e 34’.

Napoli per hërë të parë kaloi në epërsi në minutën e 60’ me Dries Mertensin.

Milani e barazoi rezultatin me Kessie nga penalltia në minutën e 73’.

Pas këtij barazimi Napoli mbetet në vendin e gjashtë me 52 pikë.

kurse Milani në vendin e shtatë me 50 pikë.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.

The post Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, Albin Kurti mbështet Ziadin Selën appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

loading...