Tottenham – Manchester City, formacionet zyrtare

loading...


Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Tottenham – Manchester City, ndeshje e vlefshme për xhiron e nëntë në Premierligë.

Tottenhami do të luajë me formacionin 4-2-3-1.

Kane do të jetë në qendër të sulmit i mbështetur nga Son, Ndombele, Bergëijn.

City do të luajë me formacionin 4-3-3.

Mahrez, Gabriel Jesus dhe Torres do të jenë në fazën e sulmit.

Tottenham – Manchester City, luhet nga ora 18:30.Related posts