Trepça 89′ realizon tre gola të shpejtë ndaj Ballkanit, barazohet gjithçka!

loading...
Skuadra e Trepçës 89′ ka shënuar tre gola të shpejtë ndaj Ballkanit.

Bismark  dy herë dhe Nimani realizuan për Trepçën 89′, për ta bërë fundin e këtij duelit edhe më dramatik, përcjell GazetaBlic Sport.

Bismark realizoi në minutën e 65’të, ndërsa 10 minuta më vonë Nimani realizoi sërish në portën e Ballkanit.

Në minutën e 80’të, Bismark realizoi edhe një gol dhe barazoi rezultatin.

Rezultati aktual i takimit është 3-3.

/GazetaBlic Sport
Related posts