© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
Omega 3, Omega-3

Ushqimet prej të cilave mund të marrim OMEGA 3

🫴Salmoni, Karkalecat, Kallamari, Midhje, Tuna,Kaviari, Peshqit tjerë
🫴Vezët
🫴Fara liri, Fara Chia, Fasule, Bizele
🫴Arrat, Natto
🫴Vaji vegjetal, Vaji merlucit
🫴Avokado,Spinaqi,Salad gjelbër,Brokoli,Kungulleshkë, lakër Brukseli
🫴Mjedra,Boronicë ,Mango

Kujdesu për shëndetin e trupi tënd!

 

Burimi: Dr. Vjollca Dedushaj Fazliu – Endokrinologe

You cannot copy content of this page

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.