Thu. Aug 18th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.
celuliti

Celuliti është pothuajse i pashmangshëm.

Por janë disa lloj ushqimesh që ndikojnë në largimin e celulitit.

Pjepëri

7 Foods That May Help You Fight Cellulite

Pjepëri është 91 për qind i mbushur me ujë dhe s’ka kolestorol andaj ndikon në largimin e celulitit.

Çokollata e zezë

7 Foods That May Help You Fight Cellulite

Çokollata e zezë përmban antioksidantë që mund të ndikojë në largimin e celulitit.

Boronicat

7 Foods That May Help You Fight Cellulite

Edhe boronicat janë burim i antioksidantëve, andaj ngrënia e tyre parandalon kthimin e yndyrave në kolesterol.

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

You cannot copy content of this page

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x