Vdes kirurgu oral, Dr. Hasan Salihu


Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë kirurgu i njohur oral, Dr. Hasan Salihu.

Lajmin për vdekjen e Salihut e bëri të ditur doktoresha nga Klinika Obstetrike Gjinekologjine në , Albulena Gashi.

Zoti i do njerëzit e mirë më shumë se ne, andaj i merr ata më herët pranë vetes. Sot na la njeriu më i mirë dhe punëtor, kirurgu oral, Dr. Hasan Salihu”, shkroi Gashi ndër të tjera në .

Postime të ngjashme