Vdes një kosovar në plazhin e Velipojës

loading...

Një pushues nga Kosova, akoma i paidentifikuar ka humbur jetën këtë të diel në plazhin e Velipojës, raporton Top Channel.

Mësohet se viktima, një 75-vjeçar ka shfaqur probleme shëndetësore teksa ishte në ujë dhe ndonëse u nxor i gjallë në breg, ai ndërroi jetë pa mundur të marrë ndihmën mjekësore.

Trupi i pajetë po dërgohet në morgun e spitalit Rajonal të Shkodrës. /Top Channelloading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *