Tue. May 17th, 2022
© Ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

[ad_1]

Një vrasje ka ndodhur në Tiranë, pak orë pas ndërrimit të moteve.

Sipas policisë, K.Sh, 34 vjec, ka therur me thikë në qafë kunatin e tij i cili s’ ka arritur t’u përballojë plagëve të marra si pasojë e goditjes së rëndë.

Autori këtë veprim e kishte bërë në gjendje të dehur dhe pak kohë pas therjes është vendosur në pranga.

Krejt kjo mendohet se ka ndodhur si pasojë e një konflikti të castit që patën të dy. /lapsi.al

[ad_2]

Leave a Reply