VIDEO/ Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat, arrestohet i riu,shoqërohet me qese plehrash në kokë


loading...

VIDEO/ Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat, arrestohet i riu në Palasë, momenti kur policia e shoqëron me qese plehrash në kokë

VIDEO

The post VIDEO/ Përdhunonte dhe grabiste të moshuarat, arrestohet i riu,shoqërohet me qese plehrash në kokë appeared first on Saranda Web.

loading...